Fellne me Goma 16 coll

Shitet nga: Ford 03 Tet 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane ne gjendje perfekte sikur te reja. me gjashtë goma
dy goma ere kater jan shum pak te perdorta,
bjen per FORD - PEUGEOT - CITROEN
195-45-16

viber - +38649666460
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim