Fellne me Goma 17 Mercedes

Shitet nga: shkelqim 18 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me Goma 17 per Mercedes Benz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim