Fellne me Goma Vere

Shitet nga: Egzon 12 Jan 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me gjith goma vere jan 205-50-15 fellnet jan me 8 bulona bojn per te gjith llojet e veturav te cilat posedojn nga 4 bulona ju mirpres ne viber +38649651982 ne vala 044669548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim