Fellne me Goma per Citroen Modele te reja DS3 DS..

Shitet nga: Fellne 21 Nën 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne me 4shtrafa goma 235 35 19 per Citroen modele te reja

Mundeni me i pa edhe ne linkat vijues:

http://www.boxfox1.com/2013/08/citroen-ds3-cabrio-racng-concept-car.html

http://www.zubehor-citroen.com/jantes-alliage-ds4/184619-jante-alliage-leger-modele-cairns-19-ds4-3700929104779.html

Kam edhe distancerat qe mund te perdoren edhe per vetura qe jane me 5 shtrafa, une i kam perdore ne Peugeot 607 siq shifet ne foto.

Per me shume Info email ose:

Viber 049609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim