Fellne me Goma

Shitet nga: Gent 11 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne dhe goma 215/55/16 jan shum te rujtne dhe te hjeshme jan per mercedes E class dhe disa modele tjera pres blerez serjoz FALEMINDERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim