Fellne me Goma

Shitet nga: Leon 13 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me gjith fellne jan me 4 shtrafa per VW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim