Fellne me Goma

Shitet nga: bardhi 07 Pri 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te veres 225/55/16 viti i prodhimit te gumave 2015 vetem 2 muaj te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim