Fellne me gjithe goma 17

Shitet nga: Bashkim 04 Nën 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 17 per golf 5,6 passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim