Fellne me goma per VW AUDI PASSAT etj

Shitet nga: Blerim 16 Maj 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma te veres 225-45-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim