Fellne me goma

Shitet nga: enver 11 Maj 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 fellne te alominit me goma komplet fellnet jan 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim