Fellne me goma

Shitet nga: ... 21 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te veres numri I gomave eshte 195-65-15 qmimi 220euro
telephone 044 259 637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim