Fellne me goma

Shitet nga: 045 357 125 22 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj fellnet me goma te mira jan MICHELIN. Numrat e fellneve jan 225 60 R16 bajm ndrrim me fellne 205 55 R16. Jan te mira dhe ruajtura. Bejn per vw opel mercedes kombi etj etj.

Pres blers serioz numrat kontaktues: 045/357-125 si dhe +38649101488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim