Fellne me goma 15" per BMW ndroj me fellne te Je..

Shitet nga: Blerimi 12 Dhj 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15" pa asnjë gërvishje me goma mesatare 225-60-R15. Shes ose ndroj me fellne 16" ose 17" për xhip Jeep Cherooke viti 2004 .Këto fellne kanë qenë të montuara në BMW 520 E39 te vitit 1997 dhe nuk e di se për cilët automobila tjera bëjnë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim