Fellne me goma 15 per mercedes 190 etj

Shitet nga: Shefki 30 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet me goma te veres per Mercedes 190 etj me qmim te volitshem 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim