Fellne me goma 15-she

Shitet nga: alban 17 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ose ndrroj fellnet me goma
fellnet jan te ruajtura dhe me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim