Fellne me goma 15inq

Shitet nga: Nexhat 27 Tet 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shum te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim