Fellne me goma 17she.I nderroj me fellne 15 ose ..

Shitet nga: Florim 23 Shk 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NDerroj fellne 17.I nderroj me fellne bashk me goma 15 ose 16.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim