Fellne me goma 215-55-17 te veres perMercedes

Shitet nga: shitesi 21 Gsh 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te veres per Mercedes dhe vetura tjera 215-55-17 me profil te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim