Fellne me goma 225/55/16 ndrrim 15she

Shitet nga: Besi 14 Jan 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dhe ndrrohen fellnet me goma jan per passat 225/55/16 me goma dimrit mundsi ndrrimi me 15 she.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim