Fellne me goma dimri 19 Coll per x5 x6

Shitet nga: Fadil 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma dimri 19 coll per x5-x6 çmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim