Fellne me goma m+s peugeot 16 pezho

Shitet nga: hasan 06 Dhj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma te peugetit. fellnet jan te model i fabrikes.

kontakt: 00.37745541826 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim