Fellne me goma per vw golf 4 dhe dhe vw bora 22

Shitet nga: blerim 26 Nën 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellnet me goma te veres me nr 225/45 ZR 17 fellnet jon per golf 4 dhe vw bora jon sport me 2 unaza mrapa nxhten dhe dalin rrot mrapa jasht sport edhe ne foto shihen unazat fellnet gjinden ne afersi te VUSHTRRIS Mund te na thirrni edhe ne viber ne kit nr+37744383526 Pres blersit serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim