Fellne me goma per BMW M-Paket

Shitet nga: Artan 15 Pri 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per bmw m-paket me goma te reja
245/40/18 - 2
265/40/18 - 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim