Fellne me goma per Opel

Shitet nga: nori 04 Mar 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen fellnet jon me goma te rejaa as nuk dridhin as nuk gjujn boj ndrrim me fellne 16 ose 17 per opell nr kontaktues edhe viber 044 719 420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim