Fellne me goma per golf 4

Shitet nga: xxxxx 22 Mar 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma per golf 4 me kan ardh me kerr qe 4 muj prej germany me nr.225.45.17 bej ndrrim me te vogla 15-she,2 gumat jan shume te mira thujse te reja 2 tjerat me te dobeta
+37744261788 -viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim