Fellne me goma s clas AMG 63 65 20" original

Shitet nga: Ilazi 16 Pri 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me gjithe goma per benz AMG S CLASE S63 S65
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim