Fellne me goma t veres

Shitet nga: fellne 21 Nën 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne me goma t veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim