Fellne me goma te dimrit '245/45 R 17'

Shitet nga: fellnet 03 Pri 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te dimrit '245/45 R 17' gomat jane Hankook te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim