Fellne me goma te dimrit

Shitet nga: Xhevdet 02 Dhj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jane perdorura vetem nje vit janë me katër vrima 185/60/14 bëjn per seat golf 2 golf 3 etj
Bej ndrrim me fellne dhe goma 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim