Fellne me goma te mira

Shitet nga: avniu 16 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me fellne te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim