Fellne me goma te reja

Shitet nga: Armend 05 Gsh 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet Baracuda Velvet,dimensioni 225/40/18 . Fellnet jan ne gjendje te mire me goma te reja. Bejne per vw,audi etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim