Fellne me goma te veres 15Coll/boje ndrrim me 14c.

Shitet nga: Gafi 21 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet me goma se bashku jane te importuar nga gjermani, jane origjinale dhe asnje gervishke nuk e kan nese jeni te interesuar e keni mundesin te beheni pronar me qmim shum te arsyeshem dhe me mundesi ndrrimi me fellne 14 coll qe bojne per citroen pezho ford etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim