Fellne me goma te veres:195x50x15

Shitet nga: lorik 28 Jan 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te veres : 195x50x15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim