Fellne me goma vere 18

Shitet nga: behar 08 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma vere 18 per audi golf pasat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim