Fellne me goma

Shitet nga: Shkelzen 06 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum ruajtne edhe gomat jan ardhura prej zvicrre shiten urgjentisht 044948668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim