Fellne me goma

Shitet nga: Beanik Ahmeti 18 Pri 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 205/50/17 fellnet jan te mira te rujne fellnet jan me goma me krejt bejn per golf 5 skoda audi passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim