Fellne me goma

Shitet nga: Arsim 30 Sht 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne Te reja me goma Te reja 215/55/17 M+S Te pa perdorura te importuera nga amerika per Passat golf 6 golf 7 etj 2012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim