Fellne me goma

Shitet nga: opel 21 Nën 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet jan 15qe me pes shrafa +shrafat vin. jan te rujtne edhe te mira shum bajn edhe pee vetura tjera po I shes se nuk me duhen.. . Mundeni me thir edhe ne viber 0037744650895 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim