Fellne me goma

Shitet nga: luta 30 Dhj 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet komplet me goma per opel jan model i ri gomat jon Fulda 215 / 45 / 17 pothuaj se te reja te sa po ardhura nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim