Fellne me goma

Shitet nga: Blerim 03 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te porsa ardhur nga gjermania. Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim