Fellne me goma

Shitet nga: Alfred 02 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te veres
Per Audi 80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim