Fellne me guma

Shitet nga: B.z 15 Dhj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me guma 17 per mercedes ne gjendje shum tmir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim