Fellne me guma

Shitet nga: Blerim 26 Dhj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me guma per mercedes 17 qmimi 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim