Fellne megoma 245/40/18 per Audi A3 A4 A5 A6 A8

Shitet nga: Besart Sot 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me fellne
Gomat te veres GOODYEAR te mira 245/40/18
jane per Audi A3 A4 A5 A6 A7 A8
jane ne gjendje shume te mire

MUNDESI NDRRIMI

bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim