Fellne ne shitje

Shitet nga: lumi 01 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma original
225.40.18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim