Fellne nga austria Nr 14

Shitet nga: bani 01 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes alufellget nga austria nr 14 bojn golf 2 3 gjet opel


044169834 viber +38649694396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim