Fellne nr.15 per Golf 2,3 dhe Jetta

Shitet nga: Alban 13 Dhj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes
Fellne 15 per vetur jan ne gjendje te rregullt, fellnet posedojn vetem dy guma per me shum na kontaktoni ne nr. 045-613-607
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim