Fellne nr 15 qmimi 90 euro

Shitet nga: ISUF 19 Tet 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per mercedes nr 15 nuk jan te demtuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim