Fellne nr.15 shum te bukura-

Shitet nga: Alban 16 Jan 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr.15 jan ne gjendje te rregullt ,mund te perdoren ne disa lloje te veturave.Jan shum te bukura.Se bashku me fellne vin edhe dy goma.Qmimi pak i diskutushem.Per me shum na kontaktoni ne nr. 045-613-607.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim