Fellne nr 15

Shitet nga: fellne 08 Sht 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma nr 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim